Podmínky rezervací a storna

PODMÍNKY REZERVACÍ

Před první návštěvou je nutné provést registraci skrze rezervační systém kliknutím na políčko v pravého horním rohu Přihlásit. Na uvedený email Vám pošleme potvrzovací odkaz, pomocí kterého potvrdíte svou registraci. Díky systému uvidíte přehledně své rezervace, dostanete od nás informace v případě změny lekce mailem nebo sms a uvidíte stav svého kreditu. 

Na lekci se doporučujeme přihlásit skrze rezervační systém, aby jste si zajistili své místo v sále, který má svou omezenou kapacitu. Přednost mají ti, kteří jsou přihlášeni. 

Je možné využít kreditový systém či si každou lekci platit zvlášť. Díky kreditovému systému však můžete využívat zvýhodněné ceny. Každá lekce je o 20 Kč levnější. Minimální vklad kreditu je 500 Kč a jeho platnost je omezena na 6 měsíců. Kredit lze dobít na recepci studia v hotovosti, platební kartou nebo rovnou z pohodlí Vašeho domova ve Vašem profilu online.

Kredit platí na otevřené lekce, workshopy i semináře.

Kredit nelze uplatnit na uzavřené kurzy, soukromé lekce a na jiné zboží.

Kredit  je nepřenosný.

 

STORNO PODMÍNKY

STORNO OTEVŘENÝCH LEKCÍ – Rezervovanou otevřenou lekci lze zrušit v rezervačním systému max. 4 hodiny před jejím začátkemU ranních lekcí Vás prosíme, abyste tak učinili nejpozději do 22:00 hodin předešlého dne. Pokud tak neučiníte a na lekci nedorazíte, bude její hodnota odečtena z kreditu, či po Vás bude cena lekce vyžadována při příští návštěvě. Děkujeme za pochopení.

STORNO INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ – Rezervovanou individuální lekci lze zrušit v rezervačním systému max. 24 hodin před jejím začátkem. Pokud tak neučiníte a na lekci nedorazíte, bude po Vás její plná hodnota vyžadována při příští návštěvě. Děkujeme za pochopení.

Jógový ateliér Luna si nárokuje zrušit lekci min. 2 hodiny před jejím začátkem, a to z důvodu její nenaplněnosti, či v případě vyšší vyšší moci (nemoc, výpade elektřiny, nouzový stav).

STORNO WORKSHOPŮ / KURZŮ – Pokud se klient na zvolený workshop / kurz nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je studio oprávněno akci účtovat v plné výši. Své místo však lze převést na jinou osobu.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ 

Zpracování osobních údajů o zákaznících zpracovává společnost Jógový ateliér Luna z. s., Hlavní 97D, Opava Kylešovice, 747 06, IČ: 09302719 (dále jen „Správce“) podle platných obecně závazných právních předpisů. Za účelem evidence rezervací a případné komunikace ohledně změny rezervací jsou zpracovávány tyto osobní údaje: jméno a příjmení, telefon, e-mail. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.

Osobní údaje bude dále zpracovávat Správce prostřednictvím svých k tomu pověřených zaměstnanců a zpracovatel Milan Vorel, IČ 86791567 (provozovatel rezervačního systému iSport). Správce nemá úmysl poskytovat osobní údaje nikomu dalšímu ani do třetích zemí. Zákazník má právo obdržet od správce osobní údaje, které se ho týkají. Dále má právo přístupu k jeho osobním údajům zpracovávaných Správcem, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a právo vznést námitku proti zpracování.