workshopy

ponořte se do své jógové praxe hlouběji

Macrame workshop

Ráda bych Vás pozvala na tři březnové Macrame workshopy, které se budou konat v Jógovém ateliéru Luna. Ze všech workshopů si odnesete krásné jarní a velikonoční dekorace, které budou zdobit Váš domov. Ale hlavně si užijete příjemný tvořivý čas a naučíte se něco nového. 

První workshop se bude konat 18. března od 10 do 17 hodin. Na tomto workshopu si společně vyrobíme jarní dekoraci, kterou bude ptáček na větvičce.

Budeme používat více různých macrame technik, takže pokud již máte nějakou zkušenost s drháním a chcete si rozšířit obzory, tak tento workshop je pro Vás to pravé. Ale i pokud teprve s macrame začínáte, tak nemusíte mít obavy určitě to společně zvládneme.

Velikonoční macrame workshop

Druhý workshop bude 25. března a bude se věnovat výrobě velikonočních dekorací. Tento workshop je vhodný pro začátečníky a bude probíhat ve dvou časech, od 9:00 do 13:00 a od 14:00 do 18:00.

Macrame workshop s dětmi

Třetí workshop se uskuteční 1. dubna a bude opět věnován výrobě velikonočních dekorací, ale tentokrát to bude workshop i s dětmi. Časově bude kratší a i náročnost bude nižší, aby to děti bavilo. Na výběr jsou časy od 10:00 do 12:00 a od 14:00 do 17:00

Naslouchejte svému tělu a respektujte jeho impulzy nejen na jógové podložce.