Tým lUny

jóga pro nás není jen cvičení, jóga je naše poslání a životní styl
Jana Blahutová

Jana Blahutová

Jogínka a srdce Ateliéru Luna

Z Jany čiší klid, vyrovnanost a pohoda. Je to romantická duše. V jógové praxi klade důraz na dech. V józe nachází pocit jistoty, stability, rovnováhu a odvahu uvěřit v lásku. A právě toto předává také na svých lekcích Hatha jógy, Jin jógy a dalších.

„Pokud uvěříme, vesmír nám ukáže cestu.“ JB

Lenka Kudělová Bednaříková

Lenka Kudělová Bednaříková

Jogínka a tvůrčí duše Luny

Lenka je živel. Má spoustu energie a tu dokáže předat nejen svým úsměvem dál. Srze vlastní praxi, ať už na podložce, nebo v životě, se snaží jít s „FLOW“, radostí a otevřeným srdcem.​

„Mým přáním je, aby se lidé naučili vnímat sami sebe, reagovali na signály svého těla a prožívali čistou radost z pohybu a bytí.“ LKB

Alice Mičunek

Alice Mičunek

Jogínka

Alice působí křehce, je empatická a laskavá. Věnuje se ženským tématům a ráda propojuje jógovou praxi s každodenními tématy ze života. Vnímá jógu jako cestu k hlubokému sebepoznání i jako návod ke vstřebání životních výzev.

„Pokud doplňujeme svůj pohár energie, máme pak sílu dělat svět okolo sebe šťastnější.“ AM 

Jana Vykoukalová

Jana Vykoukalová

Jogínka

Jana miluje přírodu, psy všeho druhu, dobré kafe a dortíky, černý humor a jógu. Tu Janča objevila díky Erasmu v Německu a ze začátku to pro ni byla velká výzva (pro hamstringy i hlavu). Postupně se propracovala přes zvědavost, objevování a pravidelnost až ke studiu jógy a lektorování.

Jóga je pro ni radostí a stejně jako miluje vést lekce jógy, často a ráda si stoupá na jógamatku jako žák, aby si sama užila vlídného slova lektora, uvolnila se či inspirovala.

Helena Brandová

Helena Brandová

Fyzioterapeutka

Hela je veselá, společenská a přemýšlivá o životě v souvislostech. Přes sport poznala
fyzioterapii a až uzrál čas, našla zalíbení také v józe.

Jógu vnímá jako dosažení rovnováhy mezi tělem a myslí.

„Chtěla bych nabídnout svůj pohled fyzioterapeuta a skloubit některé asány s prvky ontogenetického vývoje – tj. udržení centrovaných pozic v kloubech a osového nastavení páteře.“ HB

Hana Červenková

Hana Červenková

Celostní terapeutka a lektorka Čchi kungu

Hanku lektorování prostě baví. Je usměvavá, nápomocná a věnuje svým klientům 100% pozornosti.
Je pro ni klíčové pochopení souvislostí a ráda předává vše ze svých vědomostí ostatním. Čchi kung vnímá jako skvělou praxi, jak se ladit na své tělo, naslouchat rytmům přírody, vypínat myšlení a rozšiřovat vědomí. 
„Není čeho se bát, pokud známe princip, pak si dokážeme poradit se vším.“ HČ

Brzy Vám představíme další úžasné duše, které budou součástí Jógového ateliéru Luna.

Lucie Zeisbergerová

Lucie Zeisbergerová

Lektorka dětské jógy a učitelka v MŠ

Lucie je nápaditá, energická a má ráda výzvy. Když na lekcích jógy objevila její kouzlo a účinky, tak jí došlo, ze vlastně ve školce často s dětmi jógu cvičí a ani o tom neví. Tak začala Lucčina cesta k lektorování dětské jógy.
Lucii baví propojení spontánnosti a zábavy s přirozeným pohybem i to, že jóga je nesoutěživá a děti se tak učí respektovat samy sebe i ostatní.
Helena Valečková

Helena Valečková

Lektorka jógy, dětské jógy a učitelka v MŠ

Jóga je Heleniným koníčkem už hezkou řádku let, během které se stala pravidelnou součástí téměř každého dne. 

Helena se věnuje józe pro děti a klidné józe se zaměřením na dech a protažení celého těla, každá lekce je zakončena krátkou relaxací.

„Méně znamená více.“ HV

Lenka Sonková

Lenka Sonková

Lektorka dětské jógy a učitelka na ZŠ

Jóga Lence změnila postoje ke spoustě věcem a taky její životní styl. Naučila se praktikovat jógu nejen na podložce, ale také mimo ní.

Lenka si přeje si  dělat věci, které mají smysl a dávají radost. A právě proto učí jógu pro děti. Chce ukázat dětem radost z pohybu a přivést je k něčemu, co je může na jejich cestě pozitivně ovlivnit.

Pavol Hudran

Pavol Hudran

Lektor jógy

„Věřím, že mé zkušenosti mohou být k užitku ostatním a proto jógu učím.“

Katka Flégrová

Katka Flégrová

Lektorka jógy a právnička

Katka je jógující právnička, která zjistila, že jóga není jenom protažení nebo dynamický strečink, byť její jógová cesta takto nějak začala. Miluje tradiční Ashtanga jógu, běhání v dešti a předávání svých znalostí a poznání těm, kteří o to stojí.

„Nedělejte jógu, abyste byli lepší v józe. Dělejte jógu, abyste byli lepší v životě. “

Katka Blažková

Katka Blažková

Fyzioterapeutka

Cílem Katčiny fyzioterapie je poskytnutí kvalitní, odborné a laskavé péče s ohledem na individualitu pacienta, ať už dětského či dospělého.

Pohyb má být radost pro tělo i duši.

Štěpánka Sedláčková

Štěpánka Sedláčková

Lektorka zumby

Štěpánka studuje fyzioterapii, má proto k pohybu jako takovému velmi blízko. Vyzkoušela spoustu tanečních stylů a pohybových aktivit, ale nejvíce se našla v Zumbě a scénickém tanci. Tanec je její chvíle radosti a pozitivní energie, způsob, jak si vyčistit hlavu od každodenních stresů a vyrovnat tělo i duši. Zároveň Štěpánku neskutečně naplňuje, že má možnost skrze tanec vykouzlit úsměv na tváři lidem kolem sebe a docílit tak spokojenosti na obou stranách. Ve volných chvílích ráda chodí do přírody nebo na hory. Jejím největším zdrojem pozitivní energie je slunce a moře.

Simona Kičmerová

Simona Kičmerová

Lektorka jógy a intuitivní tanečnice

Simča je kreativní duše, která ráda tvoří, maluje, zpívá. Ráda inspiruje lidi a pomáhá jim otvírat jejich srdce. Opírá se v tom o intuitivní tanec a pohyb, věnuje se práci s podvědomím, meditacemi a hudbou. Miluje přírodu, kde čerpá energii i moudrost.

„Vše, v co uvěříme, se může stát naší pravdou.“

Chcete být také součástí našeho týmu? dejte nám vědět na
info@jogovyatelierluna.cz