Tým lUny

jóga pro nás není jen cvičení, jóga je naše poslání a životní styl
Jana Blahutová

Jana Blahutová

Jogínka a srdce Ateliéru Luna

Z Jany čiší klid, vyrovnanost a pohoda. Je to romantická duše. V jógové praxi klade důraz na dech. V józe nachází pocit jistoty, stability, rovnováhu a odvahu uvěřit v lásku. A právě toto předává také na svých lekcích Hatha jógy, Jin jógy a dalších.

„Pokud uvěříme, vesmír nám ukáže cestu.“ JB

Lenka Kudělová Bednaříková

Lenka Kudělová Bednaříková

Jogínka a tvůrčí duše Luny

Lenka je živel. Má spoustu energie a tu dokáže předat nejen svým úsměvem dál. Srze vlastní praxi, ať už na podložce, nebo v životě, se snaží jít s „FLOW“, radostí a otevřeným srdcem.​

„Mým přáním je, aby se lidé naučili vnímat sami sebe, reagovali na signály svého těla a prožívali čistou radost z pohybu a bytí.“ LKB

Alice Mičunek

Alice Mičunek

Jogínka

Alice působí křehce, je empatická a laskavá. Věnuje se ženským tématům a ráda propojuje jógovou praxi s každodenními tématy ze života. Vnímá jógu jako cestu k hlubokému sebepoznání i jako návod ke vstřebání životních výzev.

„Pokud doplňujeme svůj pohár energie, máme pak sílu dělat svět okolo sebe šťastnější.“ AM 

Jana Vykoukalová

Jana Vykoukalová

Jogínka

Jana miluje přírodu, psy všeho druhu, dobré kafe a dortíky, černý humor a jógu. Tu Janča objevila díky Erasmu v Německu a ze začátku to pro ni byla velká výzva (pro hamstringy i hlavu). Postupně se propracovala přes zvědavost, objevování a pravidelnost až ke studiu jógy a lektorování.

Jóga je pro ni radostí a stejně jako miluje vést lekce jógy, často a ráda si stoupá na jógamatku jako žák, aby si sama užila vlídného slova lektora, uvolnila se či inspirovala.

Helena Brandová

Helena Brandová

Fyzioterapeutka

Hela je veselá, společenská a přemýšlivá o životě v souvislostech. Přes sport poznala
fyzioterapii a až uzrál čas, našla zalíbení také v józe.

Jógu vnímá jako dosažení rovnováhy mezi tělem a myslí.

„Chtěla bych nabídnout svůj pohled fyzioterapeuta a skloubit některé asány s prvky ontogenetického vývoje – tj. udržení centrovaných pozic v kloubech a osového nastavení páteře.“ HB

Lucie Zeisbergerová

Lucie Zeisbergerová

Lektorka dětské jógy a učitelka v MŠ

Lucie je nápaditá, energická a má ráda výzvy. Když na lekcích jógy objevila její kouzlo a účinky, tak jí došlo, ze vlastně ve školce často s dětmi jógu cvičí a ani o tom neví. Tak začala Lucčina cesta k lektorování dětské jógy.

Lucii baví propojení spontánnosti a zábavy s přirozeným pohybem i to, že jóga je nesoutěživá a děti se tak učí respektovat samy sebe i ostatní.

Katka Blažková

Katka Blažková

Fyzioterapeutka a matka pěti dětí

Profese fyzioterapeutky je pro Katku zároveň koníčkem. Ve volném čase se ráda toulá po horách a objevuje krásy přírody, čte, sportuje a cestuje. V soukromí ji baví být součástí každodenního koloběhu života její velké rodiny, plynout s ní.
„V kurzu Masáží miminek, v ordinaci i ve svém okolí se stále setkávám s různými typy maminek, dětí i rodin jako celku. Mnohému mě to naučilo a ukotvilo to ve mně přesvědčení, že je potřeba jít s „kůží na trh“ a předat mé zkušenosti maminky a zároveň znalosti a dovednosti fyzioterapeutky dále. Předat je všem maminkám a rodinám, které chtějí prožít první měsíce a roky se svými dětmi v harmonii, lásce, vzájemném respektu a domácí pohodě.“

Cílem Katčiných lekcí je poskytnutí kvalitní, odborné a laskavé péče s ohledem na individualitu pacienta, ať už dětského či dospělého.

Pohyb má být radost pro tělo i duši.

Katka Flégrová

Katka Flégrová

Lektorka jógy a právnička

Katka je jógující právnička, která zjistila, že jóga není jenom protažení nebo dynamický strečink, byť její jógová cesta takto nějak začala. Miluje tradiční Ashtanga jógu, běhání v dešti a předávání svých znalostí a poznání těm, kteří o to stojí. „Nedělejte jógu, abyste byli lepší v józe. Dělějte jógu, abyste byli lepší v životě.

Nikola Konečná

Nikola Konečná

Aroma terapeutka a jógínka

Načerpejte energii a užijte si jógu i aromaterapii. Tělo i mysl se krásně uvolní a domů půjdete skvěle naladění i provonění. Jemná hudba, příjemné cvičení a vonné oleje. Zažijete opravdové zpomalení. 

Takové jsou lekce s Niky.

Chcete být také součástí našeho týmu? dejte nám vědět na
info@jogovyatelierluna.cz